Çağrı Merkezi 0551 045 46 41

Portbagaj ve Tavan Sepeti Kullanmanın Avantajları

Aracınızla sık sık seyahat mi ediyorsunuz? Uzun yolculuklar, doğa maceraları ve özgürce çıkılmış tatiller vazgeçilmeziniz mi? Peki eşyalarınızı yanınızda nasıl taşıyorsunuz? Eğer uzun tatillerde ve seyahatlerde yanınızda eşya taşımakta zorlanıyorsanız ve pratik bir çözüm yolu bulmak istiyorsanız, işte aradığınız fırsat! Portbagaj modelleri ve tavan sepeti çeşitlerini tercih ederek eşyalarınızı yanınızda kolayca taşıyabilirsiniz! İsterseniz spor ekipmanlarınızı, isterseniz valizlerinizi ya da kişisel eşyalarınızı taşıyabileceğiniz portbagaj ve tavan sepeti modelleri ile özgürlüğün tadını doyasıya çıkarabilir ve birbirinden çarpıcı avantajlardan yararlanabilirsiniz. Portbagaj ve tavan sepeti hakkında merak ettiğiniz tüm detayları ise aşağıda bulabilirsiniz. Şimdiden iyi yolculuklar!

Port Bagaj Nedir?

Eğer yolculuklarınıza konfor katmak ilginizi çektiyse, “port bagaj nedir?” sorusunu soruyor olmanız çok muhtemel! Hemen yanıt verelim: portbagajlar, araçların üst bölümüne monte edilen ve kapalı alanları sayesinde eşyalarınızı güvenle taşıyabilmenize imkân tanıyan ek bagaj alanlarından oluşuyor. Son derece pratik ve kullanışlı ürünler olan modeller, portbagaj kullananlar tarafından da büyük övgülere layık görülüyor. Portbagaj yorum ve analiz yazılarında, ürünleri deneyen kullanıcıların son derece önemli bir konfor avantajından söz ettiği göze çarpıyor. Portbagajlar, araçların üst kısmına güvenli bir şekilde monte edilmeleri sebebiyle son derece pratik bir kullanım şekline sahip. Aracınıza zarar vermeden monte edebileceğiniz modeller, güçlü bir şekilde sabitlenebiliyor ve böylece otomobilinizin bir parçası gibi kullanılabiliyor. İstediğiniz zaman kolayca demonte edebileceğiniz ürünler, kolay deforme olmayan tasarımları sayesinde ilk günkü kalitelerini ve performanslarını uzun süre boyunca muhafaza edebiliyor.

Portbagaj Kullanışlı mı?

Portbagaj modelleri ile yeni tanışan pek çok kişi, “port bagaj kullanışlı mı?” ve “port bagaj en çok kaç kg taşır?” gibi sorulara yanıt arıyor. Son derece kullanışlı bir yapıya sahip olan ürünler, tüm araba modelleri için özel olarak tasarlanıyor ve böylece zahmetsiz bir şekilde kullanılabiliyor. Özel kilit sistemleri sayesinde yolculuk boyunca gevşeme ya da açılma gibi sorunlarla karşılaşmayan ürünler, eşya koyup çıkarma esnasında da size büyük bir kolaylık sağlıyor. Ürünlerin kapasitesi ise modellerine ve kullanacağınız araca göre değişiklik gösteriyor. Küçük boyutlu arabalar için tasarlanan modeller genellikle 30 ila 40 kg kapasiteli olarak tasarlanırken SUV tipi ya da benzer boyuttaki araçlara özel olarak tasarlanan modeller ise 50 kilogram ağırlığa kadar taşıyabiliyor.

Tavan Sepeti Nedir?

 Tavan sepeti modelleri, araçlar için özel olarak üretilen taşıma üniteleri arasında bulunuyor. Tıpkı portbagajlar gibi araçların üst bölümüne monte edilerek kullanılan tavan sepeti çeşitlerinde, diğer ürünlerden farklı olarak kapalı bir muhafaza alanı bulunmuyor. İsminden de anlaşılacağı üzere sepet formunda tasarlanan modeller, araç kullanıcılarına önemli avantajlar sağlıyor. Tavan sepeti çeşitleri, herhangi bir bagaja sığamayacak kadar büyük boyutlu eşyaları arabanızla birlikte rahatça taşıyabilmenize yardımcı oluyor. Özellikle kampçılar, sörfçüler, doğa sporcuları ve avcılar için son derece ideal olan tavan sepeti çeşitleri, tüm araç modelleriyle uyumlu bir şekilde kullanılabiliyor.

Tavan Sepeti ve Port Bagaj Nasıl Kullanılır?

Tavan sepeti ve portbagaj modellerini kullanabilmeniz için aracınızda ara atkı bölümü bulunması gerekiyor. Ara atkı parçası sayesinde araçların tavanlarında herhangi bir tahribat oluşturmadan kolayca sabitlenebilen ürünler, tek noktalı kilit ve iki noktalı sabitleme tırnakları gibi detaylar sayesinde aracınıza kusursuz bir şekilde tutunuyor. Ürünleri kullanmak ise son derece kolay. Portbagaj kullanımı için eşyalarınızı ürünün kapalı alanına yerleştirmeniz ve sonrasında da kapağı güvenli bir şekilde kapatmanız yeterli oluyor. Tavan sepeti modelleri ise sabitleyici lastiklerle birlikte kullanılıyor. Taşıyacağınız eşyayı tavan sepeti modeli içine yerleştirmeniz ve sonrasında lastiklerle hareket etmeyecek şekilde sıkıştırmanız, eşyalarınızı rahatça taşımanıza yardımcı oluyor.

En Ucuz Port Bagaj ve Tavan Sepeti Nereden Alınır?

Port bagaj fiyatları, ürünlerin modellerine ve boyutlarına göre değişiklik gösteriyor. Tavan sepeti fiyatları da aynı şekilde kullanılan malzeme, boyut, hacim gibi farklı kriterlere göre değişebiliyor. Bu sebeple de uygun fiyatlı model bulmanız için kimi zaman araştırma yapmanız gerekebiliyor. Eğer en iyi port bagaj markası tarafından üretilen, son derece sağlam ve cazip fiyatlı ürünleri kolayca satın almak isterseniz, Bagajhane.com imzalı tavan sepeti ve portbagaj çeşitlerine hemen göz atabilirsiniz. Bagajhane.com koleksiyonlarındaki birbirinden iddialı ürünler arasından aracınız için en uygun modeli kolayca bulabilir, cazip fiyat seçeneklerinden ve size özel kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Siparişinizi hemen oluşturun, bu eşsiz konforla tanışma fırsatını kaçırmayın!