Çağrı Merkezi 0551 045 46 41

Portbagaj (Tavan Bagajı) Nasıl Seçilir?

Portbagaj çeşitleri, araçların ek taşıma alanı kapasitesine sahip olmasını sağlayan gereçlerdir. Otomobillerin, minibüslerin ve geniş tavanlara sahip olan tüm motorlu taşıtların üst bölümüne kolaylıkla monte edilebilen portbagaj modelleri, günümüzde çok sayıda farklı versiyonda satışa sunulur. Portbagaj seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken kriterleri göz önünde bulundurarak aracınız için en kullanışlı modele ulaşabilir, pratik kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Araç Modeline Özel Portbagaj Çeşitleri


Uzun yılların tecrübesiyle 1.sınıf, korumalı portbagaj üretimleri yapan Bagajhane, klasik portbagaj modellerini geride bırakarak aracınızın modeline özel portbagaja sahip olmanızı sağlar. Araçlara tam uyum sağlayan Nissan portbagaj, genişliği ve kullanım özellikleriyle öne çıkan Mercedes portbagaj, araçların değerini artıran Opel portbagaj çeşitleri, kullanışlı yapısıyla kolaylık sağlayan BMV portbagaj modelleri ve daha onlarca farklı otomobil markasının portbagaj çeşitlerini Bagajhane’de bulabilirsiniz.
Ekonomik seçenekleriyle bütçenizi koruyarak alışveriş yapabileceğiniz Bagajhane, kaliteli ürünleri makul portbagaj fiyatları ile satın alma imkânı sunar. Fiat portbagaj modelleri ve Audi portbagaj modelleri gibi Bagajhane ürün çeşitlerine göz atarak aracınız için en uygun seçeneğe hemen ulaşabilirsiniz. İsterseniz araç markanıza özel seçimler yapabilir, Volvo portbagaj çeşitleri ya da Jeep portbagaj modelleri gibi ürün çeşitlerini de değerlendirebilirsiniz. Volkswagen portbagaj fiyatları ve modelleri ise araçların tasarımlarına göre değişiklik gösterir. Aracınızın modeline özel seçimler yaparak fiyat seçeneklerini de bu doğrultuda değerlendirebilirsiniz.

Portbagaj (Tavan Bagajı) Nasıl Seçilir?

Portbagaj seçerken dikkat etmeniz gereken kriterler, ürürün uyumluluğu bakımından oldukça önemlidir. Yanlış portbagaj seçimi yaptığınızda portbagajı kullanmanız mümkün olmaz ve aracınıza monte etmeniz oldukça güçtür. Aşağıdaki ipuçlarına dikkat ederek aracınız için en iyi portbagajı seçebilirsiniz.

*Aracınızın tavan raylarını kontrol ederek satın alacağınız portbagaja uyumlu olup olmadığını değerlendirebilirsiniz.
*Aracınızın tavan rayları yoksa raysız olarak doğrudan araç tavanına monte edilebilen ürünleri deneyebilirsiniz.
*Araç modelinize özel olarak hazırlanan portbagaj modelleri satın alarak uyum sorunlarını ortadan kaldırabilirsiniz. Araç modeline uygun seçim yaptığınızda ölçü problemleri, en ve boy sorunları gibi durumlarla karşılaşmanız söz konusu değildir.
*Araç modelinize özel olarak tasarlanan bir portbagaj bulamadığınızda evrensel olarak tanımlanan klasik portbagaj modellerini tercih edebilirsiniz.

Portbagaj Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Portbagaj modelleri, açılıp kapanabilen, pratik çözümler sunan, ek alan tanıyan kullanışlı ürünlerdir. Peki portbagaj neden avantajlıdır?

*Portbagaj yorum ve değerlendirmeleri baz alındığında kullanıcılar, araçlarının daha kullanışlı hâle geldiğini ve değer kazandığını bildirmiştir.
*Hiçbir şekilde araç görüşünüzü ya da park kabiliyetinizi azaltmadan ek alanlar sunan portbagajlar, seyahatlerde, kamp ve plaj ziyaretlerinizde, pikniklerde taşıma alanı konusunda kolaylık sunar.
*Paket servisi bulunan işletmeler için oldukça kullanışlı çözümler sunan portbagajlar, toplu sipariş teslimlerinin hızlı bir şekilde yapılmasına katkıda bulunur.
*Son yıllarda e-ticaretin önem kazanması sebebiyle online satışlarda artış görülmüştür. Portbagaj, e-ticaret yapan işletmelere toplu kargo teslimi yapma avantajı da sağlar. Portbagaj model seçeneklerini şirket araçlarında kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Portbagaj Yakıt Tüketimini Artırır mı?

Aracınızın yakacağı yakıt miktarı, üzerine binen yük miktarına göre artış gösterebilir. Portbagajlarınızı her zaman dolu olarak kullanmanız, uzun vadede daha fazla yakıt tüketmenize sebep olabilir. Ancak portbagajlar boş olduklarında aracın üzerinde sabit kalsalar dahi, kendi ağırlıkları oldukça hafif olduğu için, yakıt tüketimi bu durumdan etkilenmez. Taşıma işlemleri bittikten sonra mümkün olduğunca portbagajınızı boş bırakırsanız, yakıt tüketiminiz etkilenmez. Bunun yanı sıra yol boyunca çok ağır yükler taşıdığınızda aracınızda portbagaj olmasa da yakıt tüketiminizde artış gözlemlenebilir. Bu konuya portbagaj özelinde değil, araca yüklenen yükün miktarıyla yaklaşılmalıdır. Portbagajlar boş olduklarında fark eden yakıt tüketimi miktarı oldukça düşüktür. Bu değer 100 kilometrede sadece 200 mililitre kadardır.